Narmedia

Nar Yazılım

Anasayfa Hizmetler REKLAM VE SEO HİZMETİ

REKLAM VE SEO HİZMETİ

REKLAM VE SEO HİZMETİ
NarMedia; reklam sektörünün hızla büyümesi hem reklam veren hem de reklam alan için bir çok yönden kazanç fırsatına dönüşmüştür. Reklam verenler ürün tanıtımı ile pazar payını güçlendirirken reklam alan platformlarda kullanıcıya ulaşarak gelir elde etme yolunda ilerlemişlerdir. Web site veya mobil uygulama mecralarında bir çok reklam ajansı oluşmuş bu ajanslar gelirlerini girişimci ve geliştiricilerle paylaşarak yeni pazarlar oluşmasını sağlamışlardır.

NarMedia seo danışmanlığı konusunda uzman seo ekibiyle girişimcilere reklam ve google sıralamalarında destek vermeyi bir görev edinmiştir. Seo uyumlu web sitenizi yapabilir istediğiniz kelimelerle ilgili tüm çalışmaları yürütebiliriz. 

Hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu kısaltılmış hali ile SEO. Günümüzde teknolojik gelişmeler sonucunda her kesime ve dünyanın her yerine ulaşımın kolaylaştığı, kendinizi, ürününüzü veya firmanızı tanıtmanın internet ortamı ile mümkün olduğu dönemdeyiz. Yani dünya artık küçük bir köy olmuş diyebiliriz. Bu durum firmaların pazarlarını genişletmesine ve hizmet kitlelerini arttırmasına teşvik oluşturmuştur. Çalışmalarını arttıran firmalar kitlelere ulaşmış gelirlerini de katlayarak arttırmaya devam etmektedir.

Firmanızın,web sitenizin hatta mobil uygulamanızın dahi bir seo hizmetine ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Şuan bir web sitesi bir mobil uygulama sizin ticarethaneniz, iş yeriniz ve iş yerinize yapacağınız yatırımlar olarak seo hizmetini ihmal etmeden geliştirmelisiniz.

En popüler arama motoru optimizasyonu Google bu alanda çalışma yapılacak alan olarak belirlenmelidir. Çalışmalarınızda yapılacak ince nüshalar backlink, domain, linkleme, makale gibi google altyapısının sizden neler beklediğini bilmeniz gerekir. Doğru çalışma yapıldığı sürece web site, mobil uygulama , e-ticaret veya kurumsal çalışmalarınız da yerelden çıkarak ulusal bir hizmet sağlamaya başlayabilirsiniz.