Narmedia

Nar Yazılım

Anasayfa Blog Alexa Değeri Türkiye’deki En İyi 10 Site

Alexa Değeri Türkiye’deki En İyi 10 Site

Alexa Değeri Türkiye’deki En İyi 10 Site

1.Google

Google, İnternet araması, çevrim içi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu Amerikan anonim şirketidir. İnternet tabanlı hizmet ve ürünler geliştirir, ek olarak bunlara ev sahipliği yapar.

2.Youtube

YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005’te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006’da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır.

3.Google.com.tr

Google, İnternet araması, çevrim içi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu Amerikan anonim şirketidir.

4.Facebook

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu.

5.EnSonHaber

EnSonHaber, güncel ve ilginç bir olayın olduğunca nesnel ve gerçeğe uygun bir biçimde sunulması amacıyla hizmet vermektedir.

6.Sahibinden

sahibinden.com, gayrimenkul, vasıta, alışveriş ürünleri ve hizmetler gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur.

7.Memurlar

Memurlar.Net, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personele rehberlik hizmeti sunan, kamuya ilişkin gelişmeleri takip eden, kurumlar arasında uygulama birliği sağlayan ve kamuya girmek isteyen KPSS adaylarına yol gösteren Türkiye’nin en büyük tematik haber sitesidir.

8.KızlarSoruyor

KizlarSoruyor.com, kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği; birçok farklı konuda soru, anket, içerik ve haber sunan bir topluluk platformudur.

9.Live

Outlook.com, Microsoft tarafından 31 Temmuz 2012 tarihinde yeniden açılan bir e-posta servisi, Web tabanlı bir web postası, kişiler, görevler ve takvimleme servisleridir. Kullanıcılar OneDrive ile 15 GB ücretsiz depolama hakkına sahiptir.

10.Hürriyet

Hürriyet, Türkiye’de yayınlanan günlük gazete. 1 Mayıs 1948 tarihinde Sedat Simavi tarafından kurulmuş olup, günümüzde Demirören Holding bünyesinde bulunmaktadır. 7 Kasım 2016 tarihi itibarıyla, Türkiye genelinde en çok tiraja sahip olan gazetedir.